Par mums

       

       Mēs- ceļojošais Lielo Leļļu teātris “Pārsteiguma tēli” jau piecus gadus priecējam skatītājus visdažādākajos svētkos un godos, uz mazām un lielām skatuvēm, iekštelpās un āra apstākļos, zālēs un laukumos. Komandā esam desmit cilvēki- profesionāļi kultūras un izglītības jomā; dziedātāji, dejotāji, aktieri, mākslinieki. Paši rakstām scenārijus, iestudējam izrādes, veidojam dekorācijas, modelējam un šujam tērpus un allaž esam meklējumos, lai sagādātu prieku un pārsteigumu sev un citiem.

       Mums patiešām patīk tas, ko darām. Mums patīk spēlēt teātri, dziedāt un dejot. Mums patīk meklēt brīnumus... Un rotaļāties... Un smieties... Un virpuļot aizraujošu notikumu karuselī. Ja gribat to visu piedzīvot kopā ar mums, zvaniet un būsim klāt ar burvīgu izrādi vai rotaļu programmu. Varēsit gan skatīties, gan piedalīties paši. Izrādes, protams, vairāk paredzētas tiem, kam šobrīd ir no viena līdz vienpadsmit gadiem, kā arī viņu vecākiem, vecvecākiem un pārējiem radiniekiem, kas pavada mazos skatītājus. Pieaugušo ballītēs labprātāk iedejojam čigānu jeb kādā citā eksotiskā veidolā. Dažreiz apvienojam kopīgos priekšnesumos gan Lielās Lelles, gan dejotājas krāšņos tērpos, gan asprātīgas apdziedātājas. 

       Lielo Leļļu teātris- tas ir mūsu prieks un satraukums, mūsu mokoši meklējumi un gaviļpilni atklājumi, mūsu sapņi un idejas, mūsu naktis un dienas. Tas ir - mūsu mīlestība, kurā gribam un varam dalīties ar maziem un lieliem, ar visiem Jums.